Getronics – rozwiązania informatyczne

Getronics – rozwiązania informatyczne

Getronics jest uznawany za jednego z wiodących dostawców rozwiązań IT w Rumunii. Getronics oferuje szeroką gamę produktów zarówno dla małych i średnich firm, jak i przedsiębiorstw.

Getronics zapewnia klientom szeroki zakres usług poprzez swoich 300 pracowników, 50 partnerów serwisowych i 4000 firm partnerskich. Niektóre z tych usług to:

Rozwiązania te można dostosować do Twoich potrzeb, a także budżetu, dzięki czemu możesz znaleźć idealne rozwiązanie dla swojej firmy.

Getronics to europejski dostawca rozwiązań IT. Pomogli swoim klientom w zarządzaniu ich podróżą do cyfrowej transformacji od 2001 roku. W ostatnich latach gwałtownie się rozwinęli i są obecnie uznawani za globalnego dostawcę chmury „Tier 1”.

Firma Getronics mogła się rozwijać, łącząc różne technologie i oferując swoim klientom kompleksowe rozwiązanie. Oferują usługi zarządzane, integrację platform czy przetargi i ankiety na poziomie międzynarodowym. Firma Getronics zdobyła również kilka nagród za innowacyjność w technologii chmury.

Getronics jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych dla biznesu. Ich rozwiązania obejmują usługi zarządzane, outsourcing i chmurę hybrydową. Usługa skierowana jest głównie do organizacji z sektora MSP i średniej wielkości.

Getronics oferuje swoim partnerom w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i regionie Azji i Pacyfiku, takich jak Indie, szeroką gamę infrastruktury IT, oprogramowania i produktów technologicznych. Oferują usługi, takie jak usługi w chmurze na żądanie, usługi zarządzane, aplikacje zarządzane itp.

W 2014 roku firma Getronics przejęła IIX Networks – firmę, która specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznej wiedzy w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT dla małych i średnich firm – z zamiarem poszerzenia ich obecności na rynku w segmencie małych i średnich firm na całym świecie.

Getronics to międzynarodowa firma informatyczna z siedzibą w Belgii. Dostarcza rozwiązania IT firmom i instytucjom różnej wielkości na całym świecie.

Getronics to jedna z wiodących firm informatycznych w Europie, posiadająca sieć ponad 150 biur w 20 krajach. Świadczy pełen zakres usług, takich jak konsulting, outsourcing, projektowanie i rozwój oprogramowania, sieci i infrastruktury, tworzenie aplikacji, integracja systemów i zarządzanie systemami.

Getronics posiada również własny oddział, który oferuje usługi przetwarzania w chmurze pod marką Meandros.

Getronics to dostawca rozwiązań IT z ponad 25-letnim doświadczeniem w międzynarodowym biznesie. Posiadają jedną z największych sieci operacyjnych w Europie, a od 2004 roku również rozszerzają swoją globalną obecność.

Firma chce przekazać światu swoją wiedzę, otwierając dużą liczbę oddziałów o zasięgu międzynarodowym, co pozwoli jej obsługiwać tysiące klientów specjalistycznymi usługami.

Inwestorzy Getronics uważają, że ich ostatnia ekspansja jest dowodem na to, że są na dobrej drodze.

Getronics jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań IT w Holandii. Została założona w 1996 roku i zatrudnia ponad 1832 pracowników.

Getronics dostarcza rozwiązania informatyczne dla szerokiego grona klientów, w tym agencji rządowych, firm telekomunikacyjnych, banków i instytucji finansowych.

Ponieważ transformacja cyfrowa nadal jest istotną częścią każdej strategii biznesowej, firmy na całym świecie zwracają się do firmy Getronics po jej doświadczenie w zakresie najnowocześniejszych technologii informatycznych.

Powrót na górę